Друк бланків Київ

Фірмові бланки є таким видом поліграфічної продукції, який представить вашу компанію в найвигіднішому світлі. Такі бланки використовуються, приміром, в оформленні ділових комерційних пропозицій, складанні договорів і іншої ділової документації.

Друкуються бланки, як і інша поліграфічна продукція в основному за допомогою цифрового і офсетного друку, але при необхідності – приміром з метою формування дорогого іміджу, можна використати і шовкотрафаретний друк.

Як правило вони містять усю ключову інформацію про компанію: контактну інформацію, адресу, символіку і, можливо слоган, або девіз компанії.

Ще один різновид бланків - що самокопіюються. Бланки такого виду є невеликою кількістю склеєних по краю листів, які легко відділяються один від одного, при цьому інформація записана на верхньому бланку копіюється на нижні.

Виготовляється такий вид бланків з паперу, що самокопіюється, - вони буває різних кольорів, що дозволяє розрізняти бланки між собою після їх заповнення.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: