Хардпостери

Хардпостери - це жорсткі плакати з підпорами з щільного картону. Найчастіше хардпостери можна спостерігати в холах кінотеатрів з реклам ой чергового фільму. За розмірами хардпостери іноді не обмежуються навіть зростанням людини.

У процесі виготовлення хардпостери найчастіше застосовується глянцева ламінація - така ламінована поверхня буде виглядати привабливо і гламурно - за рахунок чого швидко впадає в очі.

В якості основи під хардпостери переважно використовується гофрокартон і пінокартон, також можливе використання мікрогофрокартону і палітурного картону (каппа). Вирубка при виготовленні хардпостери - достатньо часта операція, що дозволяє отримати виріб нестандартної і іноді навіть не зовсім звичайної форми. Хорошим рішенням будуть хардпостери у формі рекламованого об'єкта, які таким чином привнесуть в його образ деяку неформальність.

Однією з переваг цього виду pos-матеріалів є те, що він за великим рахунком сприймається як прикраса, а не як реклама продаваного продукту.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции