Виготовлення наліпок Київ

Наліпки - один з найпоширеніших видів поліграфічної продукції. Наклейки , або як їх ще називають, стікери, складаються з двох частин - верхньої і нижньої. Верхня частина наклейки - це папір або плівка на самоклеючій основі, нижня частина - це папір, яка в свою чергу служить захистом верхній частині наклейки від прилипання. Для того, щоб наклейки було легше знімати з основи, на нижній зазвичай роблять надломи або надсічки. Для друку цього виду поліграфічної продукції найчастіше використовується матеріал «оракал» - самоклеюча плівка. Більш дешевий вид - це рафлатак , тобто самоклеючий папір. Є ще й різні плівки або фольга, які стоять на порядок вище інших матеріалів. Слід зазначити, що плівка і самоклеюча папір буває матовою і глянсовою. Вартість друку наклейок залежить від тиражу і способу друку, а також від терміну виготовлення.

Самоклеюча плівка є спеціальним двошаровим матеріалом, верхній шар виробляється з ПВХ (полівінілхлориду) і призначений для нанесення на нього зображення, нижній шар - це підкладка з паперу. За своєю суттю, це вінілова плівка на клеєвій основі, яку наносять, просто знявши паперову основу.

Самоклеючий папір має із зворотного боку клей, який закритий спеціальним папером, що легко відділяється від основи т.я. має просічки з кроком 36 мм.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: