Пакети паперові

Пакети паперові, та ще й з логотипом або символікою компанії - ваш прекрасний іміджевий хід. Паперові пакети - найбільш популярна упаковка для бізнес-сувенірів і подарунків співробітникам, клієнтам, компаньйонам.

Пакети паперові друкуються практично з усіх типів паперу використовуваної в поліграфічному виробництві. Виготовляються такі пакети з різного типу ручками - як з прорізними, так і з крученими паперовими ручками.

Така продукція може бути активно використана при проведенні різного роду виставок і презентацій для підтримки іміджу та формування статусу експонента. Пакети паперові можна також ламінувати, що додасть їм більш високий ступінь міцності. Замовляючи пакети паперові в Києві - для їх виготовлення ви можете використовувати такі способи друку як офсет і шовкографія, вибрати найбільш походящий спосіб обробки: тиснення, конгрев, вибіркове лакування.

Використання дизайнерського паперу при виготовленні такого типу пакетів - ще один яскравий штрих до іміджу компанії, такі вироби найкраще замовляти для упаковки бізнес-подарунків і сувенірів. Веселий барвистий і нестандартний пакет гарантовано підніме настрій адресату подарунка ще до розгляду вмісту.

Ще один плюс в сторону пакетів з паперу - їх екологічність, адже папір сприймається як щось більш природне і природне, ніж наприклад поліетилен, хоча і на поліетиленові пакети можна розмістити замовлення, який буде реалізований з усіма побажаннями з вашого боку.

Паперові пакети широко поширені в торгівлі, а також в нашому повсякденному житті. У паперових пакетах дуже зручно зберігати продукти харчування. Дуже поширені паперові пакети у фастфуді. В елітних магазинах пакують покупки в паперові пакети. Гарний подарунковий пакет безсумнівно підніме настрій імениннику, а строгий діловий пакет підкреслить солідність компанії. Паперові пакети, з нанесеною на них корпоративною символікою, допоможуть зробити ваш бренд упізнаваним.

Поліетиленові пакети поступово поступаються свої позиції паперовим завдяки ряду переваг: зовнішній вигляд, презентабельність, біологічно чистий продукт. Паперові пакети з логотипом вашої компанії допоможуть виділитися серед конкурентів. Такі пакети можуть використовуватися для вкладення в них документів, сувенірів, презентів, а також різних інформаційних матеріалів. При замовленні паперових пакетів в Києві варто враховувати їх кількість, а також матеріали, з яких вони будуть виготовлятися.

При виборі паперу особлива увага приділяється щільності і кількості кольорів друку. Паперові пакети в Києві можна виготовити за допомогою офсетного, шовкотрафаретного друку, також використовувати тиснення фольгою, конгрев. Іноді використовуються кілька видів друку одночасно. При виготовленні паперових пакетів особливу увагу варто приділяти якості матеріалів. Від цього залежатиме перш міцність виробу. Новітні технології дозволяють виконувати паперові пакети різних форм і відтінків. Папір може різної щільності і фактури. Якщо використовується офсетний друк, то має сенс замовляти тираж не менше 500 шт.

Тираж паперових пакетів від 100 до 500 шт., Як правило, друкується за допомогою шовкотрафаретного друку. Єдине, така печатка не дає можливості наносити полноцвет і дуже погано передає півтони, але якщо розмір пакета не дуже великий, це можна зробити цифровою печаткою. Конгрев та тиснення надають особливу презентабельність паперовим пакетам. Тому подібну рекламну продукцію відносять до іміджевої або рекламної поліграфії. До того ж, паперові пакети - це не тільки практично, але ще і дуже красиво.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции