Меню для ресторанів

Спочатку меню з'явилося в Стародавньому Китаї, в якому до того часу (близько 1000 років тому) вже був папір. До Європи меню добралося десь в 18-му столітті, коли ресторатори почали надавати клієнтам вибір конкретного блюда під замовлення замість загального столу.

Базові розділи меню: основні страви, десерти, напої та "a la carte", який включає різного роду соуси та інші доповнення в цьому ж дусі.

Друкуються меню для кафе , барів і ресторанів в абсолютно різних варіаціях: і роздруковані на одному аркуші паперу, і вигляді невеликого каталогу; в шкіряних палітурках і декорації - залежно від рівня закладу і само собою статусу клієнтів, які його відвідують.

Найбільш популярними є паперові меню, які найчастіше друкують на дизайнерських картонах, з використанням тиснення або золочення та інших способів обробки після друку. Деякі ресторани використовують у своїх меню тільки текст, але є й такі, які поруч з текстом і ціною докладають ілюстрацію - щоб у клієнта було візуальне поданні страви, яке він замовляє.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции