Друк інструкцій

Інструкції - це документи, які містять у собі опис порядку або способу виконання будь-яких завдань або дій, також інструкції описують правила використання різних предметів.

У цьому зв'язку вони поділяються на два основних типи - ті, які відносяться до посади людини і ті, які описують вимоги та правила експлуатації різних предметів і механізмів.

Друкуються інструкції найчастіше невеликими тиражами, і швидше за все це зробити за допомогою цифрового друку. Головне у пресі цих документів - чіткість і лаконічність, креатив тут недоречний, оскільки головне в них - строгість і однозначність сприйняття викладеної інформації.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции