Візитні картки виготовлення

Візитні картки виготовлення яких здійснюється за допомогою оперативної цифрового друку – досить швидко здійсненний замовлення. За умови наявності готового макету – друк вашого замовлення разом з доставкою займає від півгодини до півтори години по всьому Києву, в залежності від завантаження цифрової поліграфії, а також вашого місця розташування. 

Друкувати візитки можна як на паперах і картонах стандартної щільності, так і на дорогих дизайнерських паперах, що додасть додаткову вишуканість і солідний зовнішній вигляд вашим візитними картками.

Невеликий тираж, виготовлений на дорогому папері може дорого вас продати при першій зустрічі, а одна з найцінніших валют – перше враження про ділову людину, яке в відсутність нього формується за допомогою візитної картки, яка замінює вас у вашу відсутність і спільно з рекомендацією когось із ваших клієнтів або партнерів може схилити майбутніх контрагентів на ваш бік. 

Вирішивши замовити великий тираж за допомогою офсетного друку, візитні картки виготовлення яких хоч і займе трохи більше часу, але за вартістю обійдуться вам значно дешевше. Як правило, візитки оптом замовляють в рекламних цілях, а також це можуть бути корпоративні візитні картки - іншими словами, це візитки з контактними даними компанії, але не чиїмись персональними. 

Також вигідно замовляти офсетний друк в цілях реклами в такому випадку візитні картки виготовлення яких виконується на звичайному папері будуть недорогими, але з талановитою рукою дизайнера, котрий професійно розробить макет вашої візитки – можуть дуже дорого вас продати. Як правило такі візитки замовляють компанії працюють у сфері послуг: туризм наприклад або перукарня, або магазин біля дому та інші ... 

При всьому при цьому ми виконуємо самі різні замовлення на цифрову і офсетний друк візитних карток, дотримуючись при цьому всі канони макетування і оформлення візиток, ви напевно погодитеся - професійно зроблену і якісно надруковану візитку завжди приємно взяти в руки незалежно від того на якому папері вона видрукувана.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: