Ламінація

Ламінація - це процес покриття надрукованого зображення спеціальною плівкою з метою його захисту від різних впливів зовнішнього середовища. Проводиться ламінація за допомогою спеціального приладу, який так і називається - ламінатор. Ця операція буває двох видів: холодна й гаряча ламінація.

Плівки, що використовуються для цієї ламінації, так само діляться на кілька видів, що дозволяє отримати різні ефекти ламінування:

  • Глянцевий - добре передає колір і насиченість зображень, але їх недолік - це відблиски, які виникають на такій поверхні будуть заважати сприйняттю дрібних елементів.
  • Матовий - використовується для ламінування респектабельної поліграфічної продукції, такі плівки повністю виключають появу відблисків.
  • Текстурований - цей тип плівок використовується для декорування зображення.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: