Замовити візитку

Візитні картки гідні вашої уваги в усі часи доби. Іноді зустрічаються ситуації, коли через відсутність візитної картки втрачається корисний контакт, який міг би принести взаємну вигоду як вам, так і вашому діловому партнеру або замовнику, в підсумку втрачається не тільки контакт, а й можливість співпраці або джерела отримання прибутку. 

Замовити візитку можна як іме6я готовий макет, так і без нього – в останньому випадку наші дизайнери з легкістю зроблять все, щоб ви залишилися задоволені виконаною роботою. Ми виконуємо замовлення навіть найвибагливіших клієнтів, і робимо все можливе, щоб наші замовники відчували себе дійсно королями бізнесу, нехай навіть при цьому використовується недорога поліграфія (у кожного замовника свої можливості і потреби). 

"Сальвадор Груп" – саме та компанія, яка має досить солідний досвід у вирішенні питань пов'язаних з діловою поліграфією: у нас обслуговуються як фізичні – особи підприємці, так і досить серйозні і солідні гравці в сфері бізнесу, а також державні та відомчі установи. 

Для того щоб замовити візитку без готового макету – вам необхідно надати всі контактні дані, які будуть розміщені на вашій візитній картці. Домовитися про зустріч з дизайнером можна за телефоном, але для розробки і коментарів деяких ньюансів макетобудівництва можна відвідати головний офіс "Сальвадор Груп" що знаходиться в центральній частині Києва, остаточне ж твердження макета можна зробити і дистанційно, за допомогою електронної пошти, після чого ваше замовлення буде видрукуваний і доставлений до вас в офіс, але при бажанні можна забрати його і особисто самому. 

Замовити візитку можна з десяти ранку і до шостої години вечора, а якщо вам необхідно віддрукувати тираж на дорогий дизайнерському папері – ми надаємо широкий вибір зразків таких паперів та картонів , які допоможуть сформувати більш дорогий імідж для власника цих візитних карток. Отримати готове замовлення можна як особисто самому, так і з доставкою в офіс.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: