Листівки

Листівки - це насамперед інструмент для оперативного інформаційного впливу, початок їх використання датується ще часами Великої Жовтневої революції і має масове продовження під час передвиборних перегонів.

Листівки несуть в собі текстову інформацію, яка супроводжується тематичними ілюстраціями, доповнюючими матеріал листівки і сприяють його візуальному сприйняттю. Друкуються як в односторонньому варіанті - так і з двох сторін.

Прийнято вважати, що листівка виникла тоді, коли і виникла перша літопис. Перші листівки друкувалися для створення нових законів і релігійних книг. Дуже популярні листівки стали під час світових революцій. Тоді вони друкувалися в суворій секретності, після чого лунали на вулицях.

В даний час широко використовуються такі листівки як рекламні, інформаційні, агітаційні, а також листівки, пов'язані зі сферою туризму та сферою обслуговування. Листівка являє собою рекламне видання, яке може одностороннім або двостороннім, з фотографіями або без, кольоровим або чорно -білим. Листівки можуть служити для залучення нових клієнтів, або інформувати своїх постійних клієнтів. Листівки можуть використовуватися в якості поштової розсилки або лунати на різних заходах. Листівки можуть використовуватися самостійно або ж вкладатися в конверти і папки. Листівка повинна бути такою, що запам'ятовується. Чимало це залежить від дизайну. Перш ніж зробити замовлення, потрібно чітко розуміти, яку інформацію ви розмістите на листівці.

Якість матеріалів також впливає на те, чи стане ваша листівка запам'ятовується для потенційних замовників. Для того, щоб збільшити число клієнтів, до процесу виготовлення листівок слід підійти серйозно. Крім рекламного тексту, на звороті листівки можна розмістити необхідну корисну інформацію, наприклад календар або карту метро. Це робиться для того, щоб замовник користувався якомога довше вашими листівками. Потрібно відзначити, що листівки зазвичай не виготовляють великого формату, оскільки в цьому немає необхідності. Великий і запам'ятовується шрифт листівки буде набагато ефективніше працювати в якості реклами вашої компанії. Листівки Київ друкуються найчастіше за допомогою офсетного друку. Це дозволяє виготовляти великі тиражі за відносно невисоку ціну. Щільність паперу може бути будь-яка і частіше використовується крейдований папір. Завдяки сучасному обладнанню і професійним працівникам, ми зможемо виготовити будь тиражі в найкоротші терміни.

Спочатку листівки використовувалися урядами різних країн для донесення інформації та урядових маніфестів широким верствам населення, але в міру розвитку технологій книгодрукування і грамотності населення, їх почали використовувати переважно в рекламних цілях.

Будучи широко використовуваним рекламним матеріалом листівки поширюються як за допомогою роздачі промоутерами на вулицях міста, так само розсилають листівки поштою, і розміщуючи на спеціальних рекламних стійках де листівки сусідять з буклетами та іншої рекламно-поліграфічною продукцією.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции