Штендери

Штендери - це зовнішні переносні рекламні конструкції, що встановлюються в безпосередній близькості щодо рекламодавця. Штендери своїм зовнішнім виглядом нагадують будиночок: як правило, це два листа пластика або дуже твердого картону, скріплених металевим каркасом, крім цього вони кріпляться між собою вгорі і таким чином формуючи трикутник і забезпечуючи чотири точки опори для конструкції, тому штендери можуть встояти навіть при середній силі вітру.

Штендери вважаються ефективними і недорогими інструментами для залучення уваги та інформування про що продаються товари і послуги, а також сезонних розпродажах. Штендери повинні бути максимально помітними і привертають увагу.

Штендер - це конструкція, яку встановлюють т.ч. щоб вона перебувала або ж безпосередньо в місці продажів або допомагала споживачеві легко знайти його. Зручність штендера полягає в тому, що його можна легко перемістити або ж взагалі прибрати у випадку якщо його використання стає тимчасово неактуальним.

Так як штендери призначені для реклами і є виносними пристосуваннями - вони можуть дублювати собою вивіску торгової точки, паралельно надаючи більш детальну інформацію споживачеві. Штендери володіють деякими перевагами такими як: компактність, зручність, мобільність, можливість використання як зовні так і всередині приміщення і т.д.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции