Пластикові бейджі

Пластикові бейджі надають можливість присвоїти кожному співробітникові окремий ідентифікатор, за допомогою якого можна буде отримати уявлення про його повноваження, сфер відповідальності і статусі в організації

Під час проведення різного роду виставок, великих громадських заходів, форумів і ін. пластикові бейджі допоможуть ідентифікувати учасників заходу, його гостей, розрізняти технічний персонал і охорону, пластикові бейджі нададуть базову інформацію для співробітників мас-медіа і так далі крім усього іншого пластикові бейджі можуть виконати функції пропуску в ту або іншу зону заходу.

На великих промислових підприємствах пластикові бейджі можуть виконувати функції електронного ключа або пропуску - т.ч. пластикові бейджі виконують роль інструменту обліку і контролю в межах  території підприємства.

Бейджі є елементами одягу, призначення якого вказати на приналежність людини до тієї або іншої компанії і підприємства. Виготовлення бейджів робиться під замовлення, з попередньою розробкою і затвердженням макету.

Великі організації, як правило, в міру свого розвитку формують певну корпоративну культуру і стиль, наслідком яких і являються замовлення на виготовлення бейджів. Ціни на виготовлення бейджів залежать від декількох критеріїв, основними з яких є : кількість, матеріал, покриття, вид кріплення. Крім того, час витрачається на виготовлення бейджів залежить від завантаження виробництва у момент замовлення, а також кількості і складності виробів, що виготовляються.

Виходячи з ваших пріоритетів які впливають на виготовлення бейджів, ми допоможемо підібрати ефективне рішення як в питанні дизайну так і відносно матеріалу, який буде витрачений на виготовлення бейджів.

Виготовлення бейджів можна зробити як з пластика, так і з металу. Металеві бейджі надають особливий стиль - адже це акуратна табличка з логотипом вашої компанії і відмітними даними співробітника; в той же час можна використати і інший різновид бейджів - бейджи з пластика. Акрил, використовуваний при виготовленні пластикових бейджів дозволяє отримувати великий колірний діапазон. Можна замовляти виготовлення пластикових бейджів будь-якої форми, кольору і розміру - що і буде нами реалізовано виходячи з ваших побажань.

Для більшої зручності виготовлення бейджів може бути здійснене із спеціальною вставкою, в яку в майбутньому буде поміщена інформація з даними володаря бейджа – цей  варіант найбільш прийнятний для барів, ресторанів або розважальних закладів. Виготовлення бейджів може бути також і іншому різновиду - це табличка з ім'ям, яка встановлюється на столі співробітника вашої компанії, який згідно зі своїми службовими обов'язками працює з клієнтами, - приміром менеджер по продажах.

Замовивши у нас виготовлення бейджів - вам навіть не доведеться виходити з офісу: узгодження і затвердження техніки кінцевої обробки бейджа, кольори і форми можуть бути погоджені за допомогою електронної пошти.

Друк бейджів можна здійснити в різних розмірах, формах, кольорах, стилях і так далі. Загалом замовляючи  друк бейджів ви маєте можливість підібрати саме те саме рішення, яке вам потрібне.

Вибираючи матеріал, на якому здійснюватиметься друк бейджів слід також трохи заглянути в майбутнє, щоб мати чітке представлення як саме використовуватимуться бейджі, їх кріплення і так далі

Зазвичай як кріплення бейджа використовується затиск, шнурок, магніт - знову залежно від матеріалу і інших дрібниць, які можливо будуть принципово важливі для замовника. Замовляти друк бейджів буде звичайно ж краще всього в компанії, яка зробить вам широкий сервіс і вибір послуг у сфері поліграфії.

Друк бейджів як правило замовляють під проведення різного роду тренінгів, конференцій і виставкових заходів - і, якщо говорити про останніх, найефективніше розміщувати замовлення на друк бейджів разом з кріпленням на шнурки, оскільки такий бейдж найбільш зручний у використанні як для відвідувачів виставки, так і для її учасників.

Якщо ж ви замовляєте друк бейджів для участі на виставці – співпрацюючи з Сальвадор Груп ви маєте можливість реалізувати комплексні рішення : разом з бейджами розмістити замовлення на друк кульків, пакетів і інших корисних і необхідних на виставці віщій.

Друк бейджів здійснюється як на пластиці, що є найбільш популярним видом, так і на картоні з подальшою ламінацією. Як правило найбільш швидким буде друк бейджів саме на картоні з ламінацією, але якщо подивитися з іншого боку - більше статусним рішенням буде друк бейджів з пластика - правда в цьому випадку знадобиться більше часу.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции