Виготовлення візиток

За суттю, що являє собою візитка? Це, перш за все, грамотно зверстаний з правильно розставленими акцентами інструмент комунікацій. Виготовлення візитки займає в загальному то трохи часу, в основному тимчасові витрати стосуються створення дизайн- макету – окрім розробки потрібно ще й твердження, а це займає досить часу в разі якщо твердження макета проходить дистанційно, іншими словами дизайнер висилає вам макет, ви його чи стверджуєте або вносите правки і коментуєте дизайнеру (це дуже зручно у випадку коли ви не перебуваєте постійно на своєму робочому місці). 

Наша компанія здійснює виготовленням візиток всіма можливими способами і на всіх можливих папери та картонах: від звичайної крейдованого паперу до дорогих дизайнерських картонів з різними варіантами післядрукарської обробки тиражу. 

Папір звичайно грає серйозну роль у враження, яке надасть ваша візитна картка на людину з якою ви контактуєте, крім того, дорогі візитки іноді стають об'єктами колекціонування, тому якщо у вас досить багато контактів - розумно буде замовити два типи візитних карток: перший, який для всіх, і другий, який для важливих цікавлять вас осіб. 

Якщо з звичайним папером, на якому друкуються візитки в принципі все зрозуміло: або матова або глянсова. Те паперу дизайнерські мають різні відтінки і текстури, завдяки чому створюються особливе візуальне сприйняття, за допомогою якого ви навіть зможете сформувати перше враження про себе ще до зустрічі з майбутнім клієнтом або партнером. 

Виготовлення візитки на дизайнерських паперах часто замовляють з подальшою послепечатной обробкою тиражу для додання більш дорогого зовнішнього вигляду вашої візитній картці. Залежно від текстури, виду паперу і звичайно ж ваших побажань це може бути і тиснення і конгрев і лакування ультра- фіолетовим лаком окремих елементів візитної картки. 

Ви напевно погодитеся, що грамотно і лаконічно оформлена візитка - одна із складових частин першого враження на людину, яке ви надаєте при зустрічі.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции