Виготовлення візиток

За суттю, що являє собою візитка? Це, перш за все, грамотно зверстаний з правильно розставленими акцентами інструмент комунікацій. Виготовлення візитки займає в загальному то трохи часу, в основному тимчасові витрати стосуються створення дизайн- макету – окрім розробки потрібно ще й твердження, а це займає досить часу в разі якщо твердження макета проходить дистанційно, іншими словами дизайнер висилає вам макет, ви його чи стверджуєте або вносите правки і коментуєте дизайнеру (це дуже зручно у випадку коли ви не перебуваєте постійно на своєму робочому місці). 

Наша компанія здійснює виготовленням візиток всіма можливими способами і на всіх можливих папери та картонах: від звичайної крейдованого паперу до дорогих дизайнерських картонів з різними варіантами післядрукарської обробки тиражу. 

Папір звичайно грає серйозну роль у враження, яке надасть ваша візитна картка на людину з якою ви контактуєте, крім того, дорогі візитки іноді стають об'єктами колекціонування, тому якщо у вас досить багато контактів - розумно буде замовити два типи візитних карток: перший, який для всіх, і другий, який для важливих цікавлять вас осіб. 

Якщо з звичайним папером, на якому друкуються візитки в принципі все зрозуміло: або матова або глянсова. Те паперу дизайнерські мають різні відтінки і текстури, завдяки чому створюються особливе візуальне сприйняття, за допомогою якого ви навіть зможете сформувати перше враження про себе ще до зустрічі з майбутнім клієнтом або партнером. 

Виготовлення візитки на дизайнерських паперах часто замовляють з подальшою послепечатной обробкою тиражу для додання більш дорогого зовнішнього вигляду вашої візитній картці. Залежно від текстури, виду паперу і звичайно ж ваших побажань це може бути і тиснення і конгрев і лакування ультра- фіолетовим лаком окремих елементів візитної картки. 

Ви напевно погодитеся, що грамотно і лаконічно оформлена візитка - одна із складових частин першого враження на людину, яке ви надаєте при зустрічі.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: