Друк на дисках

Друк на дисках, або як її ще називають, декорація - це процес нанесення зображення на диск. Це дозволяє придбати диску товарний і презентабельний вигляд і при цьому такий процес не завдає ніякої шкоди якості відтворення.

Сьогодні існує кілька видів нанесення зображення на диски в Києві. Між собою ці способи відрізняються якістю зображення і рядом технологічних нюансів. Кілька років тому використовувати тампони метод нанесення друку, але поступово втратив свою популярність через невисоку швидкості нанесення і погано якості картинки. Найпопулярнішими способами нанесення друку на дисках в Києві є офсет і шовкотрафарет. Офсетний спосіб друку підходить для друку великих тиражів, який часто використовується при випуску ауідіодісков, а також DVD- дисків з іграми і фільмами.

При даному виді друку зображення виходить яскравим і барвистим, і що найголовніше - якісним. Поверх такої друку часто наноситься шар захисного лаку, що значно підвищує стійкість зображення. Шовкографія застосовується для друку середніх тиражів. Мінус даного виду друку в тому, що він не підходить для макетів фотографічного зображення. Малюнок повинен бути досить простим і містити не більше 5 кольорів. У даному випадку друк наноситься спочатку на папір, і вже потім приклеюється безпосередньо до диску. Тим не менше, більшість дисків з печаткою виготовляються саме за допомогою шовкографії.

Звичайно, можна наносити зображення на диск за допомогою спеціального маркера. Але, по-перше, таким чином можна завдати шкоди диску, а по-друге такий вид нанесення підходить тільки для домашнього використання. Можна використовувати також наклейки для дисків. Такий вид нанесення можна виконати навіть в домашніх умовах, маючи друкарський принтер. Існують спеціальні принтери, які дозволяють наносити декор прямо на диск. Такий вид нанесення називається термодруком. Термодрук широко використовується для друку нескладних малюнків і написів. Друк на дисках Києва за допомогою струменевих принтерів досить популярна, але вона підходить для невеликих тиражів.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: