Таблички

Таблички здебільшого використовуються в офісах і бізнес-центрах, але також їх використовують і як рекламного або інформаційного носія.

Як правило, офісні таблички зайвий раз підкреслюють корпоративний стиль, паралельно інформуючи відвідувачів і співробітників компанії про назву та місцезнаходження фірми, якщо табличка розміщена при вході; якщо ж таблички розміщуються на двері кабінету - вони найчастіше несуть на собі інформацію про прізвище, ім'я, по батькові і посади займаної господарем кабінету.

Також їх використовують на дверях відділів у сильних компаніях - наприклад: відділ маркетингу, відділ кадрів і так далі.

Ще одне місце де практично завжди ми маємо можливість спостерігати таблички - фасади житлових будинків та інших будівель - це той випадок коли їх використовують для інформування про вулиці та номер будинку, на якій воно розташоване.

У торгових центрах з їх допомогою відвідувачів інформують про місцезнаходження входів і виходів, відділень сервісних служб і санітарних вузлів, наявності ескалатора та іншої важливої інформації.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам по тел.:  044 288-26-15 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции