Брошури Київ

За часів наших предків брошури друкувалися на політичні, соціальні і побутові теми. Сьогодні брошури вважаються одним з найефективніших видів рекламної поліграфії. Часто можна побачити брошури на стендах в готелях, ресторанах, магазинах. Як правило, вони розміщуються в таких місцях з метою проінформувати клієнта про товар або послугу. Найголовніше перевага брошури це те, що завдяки своєму формату і кількості сторінок вона містить набагато більше інформації, ніж будь-які інші друкарські вироби. Виготовлення брошур допоможе детально перерахувати клієнтові увесь перелік послуг, що надаються вашою компанією, розповісти про товар, а також підвищити імідж  вашої фірми. При виготовленні брошур ви повинні чітко уявляти собі ваші цілі і завдання.

Хто читатиме ваші брошури і яким чином вони доставлятимуться клієнтові - на ці питання в першу чергу варто звернути увагу. Текст і оформлення брошури повинні відповідати один одному. Для того, щоб брошури виглядали більше презентабельними, можна використати додаткові матеріали такі як: дизайнерський картон, фактурний папір, калька між сторінками, тиснення фольгою. Також можна зробити нестандартний  розмір брошури - завдяки висіканню форма може бути будь-якою. Колірна гамма брошури може бути чорно-білою, повнокольоровою, а також комбінованою. При цифровому друці брошур вироби виходять барвистими і насиченими. Офсетний друк дає можливість виготовлення великих накладів, а також додаткових робіт після друку. Друкуються брошури на крейдованому папері не дуже великій щільності. Обкладинка може бути трохи щільніша за внутрішній блок або це може бути навіть картон.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: