Виготовлення візитних карток

Виготовлення візитних карток, свого роду комунікаторів в бізнес- середовищі може бути досить серйозним процесом, від результату якого залежить ваш імідж в очах майбутніх клієнтів або ділових партнерів. 

Звичайно, візитки бувають різні у великій різноманітності – яке власне кажучи, насамперед, залежить від ваших особистих переваг і побажань. У більшості своїй візитки персоналізовані – це означає що на візитній картці є прізвище ім'я по батькові та контактні дані певної особи, що займає деяку посаду в компанії. 

Виготовлення візитних карток може виконуватися як офсетним способом так і за допомогою цифрової поліграфії. Основною вимогою до інформаційного наповнення візитки є її лаконічність – іншими словами простий читабельний шрифт два кольори виконання, в окремих випадках можна використовувати три, але не більше того. Ваша візитна карта повинна нести в собі смислове наповнення дуже коротке і зрозуміле, дивлячись на вашу карту людина повинна отримати відповіді на такі питання як то: чим ви займаєтеся, ваша компетенція, контактні дані та вигоди співробітництва. 

Одним з основних канонів оформлення є наступне розташування інформаційних блоків:

• Назва компанії або організації має бути обов'язково вгорі.

• Оскільки даний вид поліграфічної продукції є носітелемфірменного стилю - обов'язково повинен бути логотип підприємства

• Далі слід размістити прізвище, ім'я та по батькові контактної особи, якій належить дана візитна картка.

• Після цього розміщуємо посаду та контактні дані візітконосія 

При великому тиражі виготовлення візитних карток виконується офсетним способом, що відчутно знижує вартість замовлення, термінові ж візитки друкуються за допомогою цифрового друку сьогодні на сьогодні. За бажанням замовника замовлення може бути виконаний на дорогий дизайнерському папері – як правило такі побажання висловлюють директора і власники компаній, при цьому варто розуміти що таку візитну картку або кому в руки вже не дадуть.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: