Збірні наклади Київ

Збірні наклади – це об'єднання декількох замовлень в загальне замовлення: іншими словами це розкладка усіх макетів замовлень на одному великому листі паперу, з якого і буде виконаний подальший офсетний друк.

Таким чином, збірні наклади дозволяють на одному листі виконати друк замовлень відразу декількох клієнтів великим накладом, що вигідно в першу чергу для самих клієнтів – оскільки завдяки цьому здешевлюється вартість друку.

По термінах друку такий наклад трохи розтягнуть за часом, зазвичай складання листа вимагає в середньому два-три робочі дні, впродовж яких проходить так звана кооперація замовників, чия майбутня друкарська продукція розміщується на листі.

Найпопулярнішими замовленнями на збірні наклади є візитки, календарики, флаєри, листівки, хенгери, рекламні проспекти і буклети, які компонуються на листі для друку у великих кількостях. Ще дуже часто замовляють друк рекламних флаєрів – як правило, у випадках коли необхідно віддрукувати як мінімум декілька тисяч екземплярів.

Збірні наклади – є найоптимальнішим способом друку рекламних листівок, які можна віддрукувати у великій кількості за невелику вартість. Друкується такий наклад офсетним способом, що проте при його розмірі дозволяє зберегти як якість друку так і перенесення кольорів.

Такий спосіб друку вигідний також і самій друкарні – адже він значно здешевлює собівартість самого друку, власне кажучи, саме цей чинник і впливає на ту ціну, яку платить клієнт. Єдиний можливий мінус такої послуги для клієнта може бути час очікування друку, але він з лишком перекривається економією і високою якістю поліграфічної продукції.

Як бачимо, так звана офсетна кооперація дозволяє виконувати друк відносно невеликих накладів самих різних поліграфічних виробів за допомогою набору на печатний аркуш при невеликих витратах і великих перевагах, чому сприяють збірні наклади.

Як правило намагаючись знайти ціни на поліграфію, людина в пошуку вводить запит: “Поліграфія ціни” або точніший “Поліграфія Київ ціни” але жоден сайт і жодна компанія не в змозі надати усі ціни одним списком, тому як чинників впливають на ціноутворення дуже багато. 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции