Прапорці настільні

Прапорці настільні - це вид рекламно сувенірної продукції , яка використовується в основному в ділових цілях, таких як: збори, спортивні змагання, ділові переговори, відомчі наради та інших.

На таких прапорцях найчастіше зображується логотип або інша символіка компанії, таким чином, прапорці настільні беруть участь у формуванні корпоративної культури та ідеології. Розміщуючи прапорці на столі переговорів - ви зайвий раз демонструєте партнерам вашу до них повагу і важливість такого роду переговорів.

Створюючи єдину атмосферу під час ділових переговорів, прапорці настільні одночасно підвищують ступінь впізнаваності компанії, підкреслюють її імідж і перебування в числі провідних компаній на ринку.

місць продажу, виставкових експозицій. Прапорці ж виготовлені зі штучного шовку відмінно спрацюють під час проведення масових заходів в якості рекламно-роздаткового матеріалу.

Також ці вироби постійно використовуються під час проведення різних корпоративних заходів, як офіційних так і не дуже офіційних і навіть святкових.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции