POS-матеріали

POS-матеріали - це рекламні матеріали, які безпосередньо замість продажу сприяють просуванню товару або бренду. До POS-матеріалів відносять: цінники, шелфтокери, воблери, диспенсери, стопери, прапорці, упаковку, рекламні магніти, підставки під чашки, постери, бирки, та інші подібні вироби.

POS-матеріали - це сприяють просуванню товару аксесуари, такі як наприклад цінники. Вивчаючи POS- матеріали покупці отримують можливість більше дізнатися про вигоди та переваги пропонованої продукції. Спланувавши рекламну кампанію, в якій будуть використані POS-матеріали - навіть при невеликому бюджеті POS-матеріали допоможуть успішно просунути свій товар в місцях продажу. Мета, яку допомагають досягти POS-матеріали - це передусім привернення уваги споживача до торговельної точки, товару або послуги.

За рахунок великої різноманітності POS-матеріали можна використовувати в найрізноманітніших місцях, наприклад в зонах зовнішнього оформлення використовуються такі POS- матеріали як: штендери і панель - кронштейни, а також тротуарна графіка.

Трохи докладніше опишемо наведені в приклад POS-матеріали, отже: Такі POS-матеріали як панель - кронштейни зручні тим, що їх розміщують зовні будівлі, такі POS-матеріали можуть бути не тільки статичними, а й з динамікою - обертаючись навколо своєї осі наприклад. Тротуарна ж плитка являє собою графічне пропозицію відвідати торгову точку, яке наклеєно безпосередньо на дорожнє покриття. Такі POS-матеріали як правило володіють захисним покриттям.

Далі розглянемо POS-матеріали, які використовують у вхідній групі. Ці POS-матеріали призначені для нагадування клієнтам про пропозиції торгових марок або просто товарів які просуваються в торговій точці.

POS-матеріали вхідної групи включають в себе:

a ) Плакати з рельєфним зображенням товарів

b ) Різного роду таблички, наприклад: відкрито / закрито та інші написи з подібною тематикою

c ) Наклейки на камерах зберігання, брелках і ключах від цих самих камер зберігання, візках і кошиках для покупців

Ще одне місце де використовують POS-матеріали - це місця викладки. Розрізняють поличні, настільні POS- матеріали, підвісні кишені і утримувачі цінників.

Поличні POS-матеріали являють собою пластикові смуги, які кріпляться на торцях стелажів демонструючи назва товару і його вартість.

Настільні POS-матеріали як правило використовуються на різного роду горизонтальних поверхнях. Інші ж POS-матеріали цієї категорії: підвісний кишеню (використовується для розміщення в ньому детальної інформації та залучення уваги споживачів ), POS-матеріали у вигляді цінників призначені для інформування про ціну товару.

POS-матеріали - хороший маркетинговий інструмент, що допомагає скоротити відстань між продавцями і споживачами, що є хорошим приводом використовувати POS-матеріали в просуванні своїх товарів і послуг.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции