Друк хенгерів

Хенгери - це інформаційна табличка, що підвішується до чого-небудь. У перекладі з англійської хенгери перекладається як підвіска. Іншими словами, хенгери являє собою прямокутник з паперу або картону з вирізаним гачком зверху. Раніше подібні таблички вішалися на ручку дверей, наприклад, в готельних номерах. Вони називаються дорхенгери. Ще хенгери з певною рекламною інформацією вішають на пляшки. Також можливо виготовити такі підвіски зі спеціальним кишенькою для візиток , що особливо зручно при проведенні виставок, конференцій і т.д.

Найчастіше хенгери виконуються великими тиражами, тому що їх виготовлення передбачає ще й висікання. В принципі, для цього підходить будь друк, але найчастіше це офсет. Для кращої зносостійкості хенгери можна покрити УФ-лаком. Друк здійснюється з одного або з двох сторін за бажанням замовника. Ваші хенгери повинні бути виконані з картону або паперу , бути кольоровими або чорно-білими - вирішувати вам! Наші співробітники з радістю допоможуть Вам визначитися з дизайном хенгери.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: