Зовнішня реклама

Зовнішня реклама - найбільш частий інструмент, який використовується для проведення рекламних компаній і тим більше для супроводу та підтримки іміджу бренду.

Зовнішня реклама виконує ряд важливих і цікавих функцій при обслуговуванні вашого бізнесу. Без особливої різниці, - з якою метою ви використовуєте цей вид реклами, він у будь-якому випадку буде сприяти формуванню іміджу для вашої торгової марки чи бренду. Друга функція, яка реалізується застосуванням зовнішньої реклами - інформативна, за допомогою ''наружки'' ви повідомляєте майбутнім клієнтам про вашому місці знаходження, проведених заходах і так далі. Паралельно з цим виникає і стимулювання попиту - адже зовнішня реклама інформує про сезонні або акційні пропозиції, сезонні знижки та розпродажі ви тим самим стимулюєте клієнта скористатися вашою пропозицією.

Ми ж допомагаємо вам в реалізації локальних рекламних стратегій, використовуючи різні вивіски, таблички, штендери або розміщуючи троли, місце роботи яких безпосередньо над проїжджою частиною - ви простімуліруете ваших майбутніх і справжніх клієнтів до відвідування вашого офісу, магазину чи торгової точки з метою придбання або використання пропонованих вами товарів і послуг.

Отже, як ви можете використовувати пропонована і розміщується нами зовнішня реклама:

a)      Троли - найкраще підходять для реклами магазинів, ресторанів або автосалонів... загалом для сфери послуг. Троли забезпечують хороше кількість, а головне якість контактів - адже розміщуються вони над проїзною частиною, а значить найчастіше будуть стикатися з поглядом автомобілістів, тобто людей з грошима - адже утримання автомобіля задоволення не з дешевих.

b)      Штендери - рекламні конструкції, що на вигляд нагадує ''будиночок''. Використовуються штендери переважно за місцем знаходження об'єкта реклами, і найчастіше або недалеко від входу в торговельну точку, або як покажчики неподалік від неї.

c)       Вивіски - ще один інструмент, який задіює зовнішня реклама. Вивіски використовуються в тому випадку, якщо в світловий, неонової рекламі немає необхідності. Найбільш ефективно вивіски працюватимуть якщо їх супроводити зовнішнім підсвічуванням, що особливо актуально буде в зимовий час року і темний час доби.

d)      Таблички - зручність табличок в тому, що ні можуть використовуватися як зовні, так і всередині приміщення, часом дублюючи один одного. Використовуються таблички в основному для рекламно - інформаційних цілей, підказуючи наприклад, про очікувані дії з боку читає інформацію або інформують про назві офісу або посади та ПІБ особи, яка перебуває за дверима з табличкою.

Зовнішня реклама - це, можливо, найефективніший вид реклами на сьогоднішній день. Від неї неможливо сховатися, хіба що не виходити на вулицю. Її неможливо переключити або вимкнути. Зовнішня реклама з'явилася більше 100 років тому в Америці.

У країнах колишнього СНД вона почала розвиватися кілька років тому. Компанії, які замовляли зовнішню рекламу першими, високо оцінили її ефективність. До зовнішньої реклами Києва відносяться: плакати, лайтбокси, вивіски, тролли, білборди, світлові екрани. Спочатку люди були не дуже задоволені появи зовнішньої реклами, тому що найчастіше плакат або вивіска ''псували зовнішній вигляд'' ландшафту або споруди. Не дивлячись на це, попит на рекламні площі з роками лише зростає. Для того, щоб зовнішня реклама працювала, вона насамперед повинна бути яскравою, небагатослівною і запам'ятовується. Краще всього, якщо ваш плакат або бігборд буде складатися з однієї картинки і містити не більше семи слів. Зовнішні рекламні кампанії необхідно планувати за кілька тижнів до установки щитів і вивісок, т.я. їх виготовлення та встановлення займають чимало часу.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции