Шелфтокери

Шелфтокери належать до групи pos-матеріалів, і виконують рекламно-інформаційні функції. Встановлюються шелфтокери поруч з товаром на краю полиці і як правило несуть в собі інформацію і рекламований продукт.

Друкуються шелфтокери на папері високої щільності або картоні. За формою вони можуть бути досить різноманітними: від простих прямокутних до складних вирубних форматів, дозволяючи таким чином привернути увагу споживачів ще й за рахунок своєї нестандартної форми.

До речі, нестандартна форма, в якій виготовляються шелфтокери, може зробити його досить кумедним і привабливим. За розмірами шелфтокери варіюються від 15 до 45 сантиметрів у ширину і 15 сантиметрів у висоту.

Будучи досить помітними шелфтокери допомагають звернути на себе увагу і навіть продати товар покупцеві, який не звертав на нього уваги.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции