Рекламні вивіски

Рекламні вивіски - це найбільш затребуваний інструмент, що сприяє залученню клієнтів в бутики, салони та інші торгово -розважальні точки. Вивіски, як правило, являють собою обличчя компанії і дають базове поняття про те які товари і послуги пропонує компанія.

Вивіски мають багато відмінностей між собою - за типом, призначенню, цілі використання та ін. Найбільш поширеними є фасадні вивіски, які використовуються ритейлерами і привертають увагу потенційних покупців.

Є ще інтер'єрні вивіски, які використовують салони й дорогі бутіки, такий тип вивіски крім залучення клієнтів виконує ще й функцію зовнішнього оформлення торгової точки.

Так само при виготовленні вивісок можна за бажанням використовувати підсвічування, що допомагає звернути на себе увагу в темний час доби.

Використовуються також такі варіанти як об'ємні літери - при цьому зовнішній вигляд наприклад, магазину, буде оформлений відмінно і оригінально. Крім усього іншого якісна вивіска також послужить і елементом фірмового стилю ...

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции