Хенгери

Слово хенгери прийшло до нас з англійської мови, що в перекладі звучить як «підвіска». Що ж являють собою хенгери? Це певний рекламний носій, який будь-куди підвішується. Всі ми напевно бачили подібні штуки на дверях готельних номер. У цьому випадку такі хенгери називаються дорхенгерамиі і на них зазвичай розміщується така інформація як: «Не турбувати», «заброньовано» і т.д.

Основні переваги хенгери як рекламоносіїв:

- відносно недорогий вид поліграфічної продукції

- порівняно новий вид рекламної інформації

- зручне розміщення хенгери (можливість підвішування до багатьох предметів)

- ефективна, але не нав'язлива реклама вашого продукту (її не потрібно нав'язливо вкладати в руки потенційних покупців)

- можливість розміщення в офісах, житлових будинках

- перше, що зробить людина, що входить в приміщення - це прочитає інформацію, написану на хенгери, що висить на ручці дверей

При нинішньому розмаїтті рекламної і поліграфічної продукції, клієнта потрібно зацікавлювати і дивувати . Незвичайний дизайн, якісні матеріали та яскравий друк на хенгери безсумнівно запам'ятаються вашим дорогим клієнтам. За допомогою хенгера ви зможете донести необхідну інформацію до максимальної кількості людей. Хенгери - це відмінний спосіб розповісти або нагадати про себе. А ще, як показує практика, такого роду реклама значно збільшує коло ваших клієнтів.

Хенгери виготовляються на картоні, щільному крейдованому папері або на дизайнерському папері. Виглядають подібні вироби як прямокутники з висіченим отвором зверху. Так як хенгери поступово перебираються в домашній інтер'єр, то в принципі, за бажанням, вони можуть бути виконані на пластику або на будь-яких інших матеріалах.  У будинках такі хенгери вішаються де завгодно - це не обов'язково повинна бути дверна ручка. Хенгери можуть висіти на стіні як окремий елемент декору або кріпитися на меблі. Яка інформація буде на хенгери - це вже вирішувати господареві будинку. Це можуть бути улюблені цитати з фільмів або книг, які-небудь правила чи перестороги.

У магазинах хенгери можуть вішатися на одяг або на стелажі. Це дуже зручно, так як на них можна розмістити інформацію про товар, виробника або ж вказати будь-яку іншу корисну для покупця інформацію. У магазинах тканини або меблевих магазинах хенгери можуть використовуватися як держателя тканин. Це дуже зручно і функціонально. А ще, логотип, нанесений на подібний хенгер, зможе краще запам'ятатися покупцям. Ще подібні вироби можна виготовити з кишенькою для візиток. Особливо це доречно на виставках, в торгових залах, при проведеннях яких акцій.

У будь-якому випадку хенгери - це досить новий і ефективний носій рекламної інформації. Якщо ви входите в приміщення, на якому висить подібна «табличка» - ви просто не зможете не прочитати, що там написано. А ще, хенгери можуть просто підняти настрій вашим клієнтам, якщо ви придумаєте і розмістіть на них добрі слова. І не забувайте про почуття гумору!

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции