Папка-реєстратор

Папка-реєстратор (папка- сегрегатор) призначена в основному для зберігання документів, добірок важливої інформації. Файли в такій папці можна сегментувати по датах, за ступенем важливості, по темах і інші варіанти по вашому розсуду.

Всі файли кріпляться на спеціальний замок, що знаходиться всередині папки - завдяки цьому їх можна переформатувати в потрібному вам порядку.

 Папка-реєстратор (папка- сегрегатор) може бути придбана вами в одиничному екземплярі в будь-якому магазині канцелярських товарів, але ... компанії, які тримають планку іміджу досить високо і стежать за тим щоб корпоративний дух і корпоративна культура були присутні всюди по максимуму замовляють такого роду матеріали з урахуванням корпоративної сиволікою квітів і оформлення.

Перевага індивідуального (в сенсі корпоративного замовлення) такого представника ділової поліграфії як папка-реєстратор (папка- сегрегатор) полягає в тому, що ви маєте можливість самостійно підібрати колір або текстуру вашого замовлення, додати в дизайн деякі графічні елементи та інші ньюанси, яких немає в шаблонному варіанті, який без проблем можна придбати практично в будь-якому магазині канцелярських товарів.

Якщо корпоративна поліграфія зайвий раз підкреслює авторитет і силу компанії в очах клієнтів і партнерів – то  наявність серед корпоративних поліграфічних виробів подібних папок цей авторитет практично подвоює, та й давно вже не є секретом, що чим частіше ваші клієнти і партнери зустрічаються з нагадуваннями про вашу компанію – тим вище їх рівень лояльності по відношенню до ваших продуктів або послуг і відповідно міцніше ваші позиції на ринку.

Солідний корпоративний стиль, про один з елементів якого ми пишемо в цій статті є дієвим інструментом моделювання переваг - тому що за інших рівних люди звертають увагу на дрібниці. І саме така дрібниця як ця папка може підсвідомо схилити ваших майбутніх партнерів до вибору на вашу користь, а вам відповідно як раз користь і потрібна.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции