Рекламна брошура

На вигляд брошури нагадують собою невеликі книги, але без твердої палітурки. Частіше увесь такий вид друкарської продукції використовується в рекламних або навчальних цілях. За стандартом - брошури можуть мати від 4 до 48 сторінок. Обкладинка майже завжди виконується на щільнішому папері чим сама брошура.

Окрім тексту брошури містять також і ілюстровану інформацію. Кількість сторінок дозволяє структурувати інформацію і донести її в чіткому і повному об'ємі до адресата.

Презентабельність брошури може бути посилена за допомогою використання різних видів паперу і дизайнерського картону використовуваних в її виготовленні. Оригінальна і якісна брошура буде хорошим імідженосієм вашої компанії в очах споживчої і клієнтської аудиторії, що цікавить вас.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции