Псевдопластікові картки

Псевдопластікові картки можна розглядати як заміну пластикових карт - це буде більш економічний вибір, тим більше що візуально Псевдопластікові  картки не дуже-то і відрізняються від стандартних пластикових карт.

Друкуються такі картки на папері щільністю 300г /м, а після друку їх ламінують, завдяки чому досягається ефект пластику. В принципі, щільність паперу можна варіювати залежно від потреб і цілей, для яких будуть замовлятися псевдопластикові картки.

На таких картах можна друкувати дані, які допоможуть у процесі персоналізації: наприклад штрих -код, персональний номер, можливість градації карт за рівнем престижності (silver, gold і так далі). Часто при друку таких карток їм скругляють кути, що надає мапі більш солідний і престижний вигляд.

Друк таких карт дозволяє дуже швидко і недорого організувати рекламну акцію або запустити програму лояльності, перевагою можна назвати і те, що такого типу карти можна виготовляти невеликими тиражами за допомогою цифрового друку.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции