Лакування

Лакування - це одна з додаткових (після друкованих) послуг, які пропонуються нашою компанією. Лакування захисним лаком захищає фарбу від стирання, оберігаючи таким чином поліграфічне виріб від пошкоджень внаслідок із взаємодією різного роду факторами зовнішнього середовища.

Офсетний лак, захищаючи поліграфічну продукцію, одночасно є на її поверхні практично непомітним. Захисна лакування офсетним лаком - це найпопулярніший і в той же час недорогий вид лакування.

Лакування УФ лаком застосовується з метою додання поліграфічної продукції додаткових дизайнерських та візуальних ефектів.

УФ - лакування може застосовуватися як повністю по всій площі листа, так і вибірково, лакуємо також окремі елементи дизайну. Така лакування відмінно виконує відразу кілька функцій:

  • по-перше підвищує готову продукцію більшим ступенем стійкості до стирання
  • по-друге захищає від різних негативних чинників внаслідок впливу зовнішнього середовища
  • по-третє надає поліграфічним виробам виражений декоративний ефект

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: