Подарункові сертифікати

Останнім часом подарункові сертифікати стали дуже поширеним явищем в Києві. Вони дають можливість придбання товару або послуги, наприклад: процедура в салоні краси, заняття в спортзалі, фотосесія, покупка продуктів або аксесуарів і т.д. Також існують подарункові сертифікати на певні види навчання або на екстремальні види спорту.

Такий подарунок можна зробити будь-якій людині: співробітнику, родичу, подрузі, коханому. Подарункові сертифікати - досить поширений вид продажів у всьому світі, який дає право придбати послугу або товар. Вартість сертифіката еквівалентна вартості послуги. Головними перевагами такого подарунка є економія часу і коштів. Подарункові сертифікати Києва - це по суті документи, які підтверджують, що певна послуга буде надана пред'явнику даного документа. Такі документи можуть виглядати абсолютно по-різному: це можуть бути цінні папери, пластикові картки, флаєри, візитки. Як правило, обміну та поверненню такі подарункові сертифікати не підлягають.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции