Брошурування

Брошурування - популярний спосіб для збору воєдино окремих аркушів паперу. Можна до речі звернути увагу на те, що всемогутній і всезнаючий Google на запит ''брошурування в Києві'' видасть більшість сторінок, на яких в основному йдеться про пружинного брошурування, що в іншому і не дивно, адже брошурування - це найбільш швидкий і недорогий спосіб палітурки книг, календарів, блокнотів та іншої подібної поліграфічної продукції.

Особливо часто пружинна брошурування використовується для виготовлення календарів. Найбільш популярна пружина - білого кольору т.я. вона поєднується практично з будь-яким видом дизайну, але в принципі є й інші забарвлення пружин, а також пружини різної товщини - що дозволить здійснити практично будь-який запит, пов'язаний з такою операцією як брошурування.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции