Замовити візитку

Справи на роботі, коли день розписаний похвилинно часто не залишають часу не тільки на те щоб поїхати та особисто самому собі замовити візитку, але навіть на обід. Виходом з такої ситуації буде дистанційне замовлення – маючи солідний досвід роботи на ринку рекламно-поліграфічних послуг і штат професійних дизайнерів ми можемо собі дозволити надання такого сервісу. 

Замовити візитку на відстані ви можете як по телефону так і через інтернет - все що необхідно для розробки дизайн-макету потрібно всього лише скинути на електронну пошту, через неї ж затвердити остаточний варіант макета, після чого внести передоплату або на розрахунковий рахунок або на картку Приватбанку.  У процесі розробки макету майбутнього замовлення ми враховуємо всі ваші правки та зауваження, що добряче зекономить ваш, і без того дорогий час. 

Звичайно, якщо справа стосується того щоб замовити візитку на дорогий дизайнерському папері – то в такому випадку вам необхідно особисто вибрати найбільш доречний для цих цілей матеріал – адже дизайнерські картони і папери мають досить широкий спектр відтінків і текстур, завдяки яким досягається певний візуальний ефект в очах співрозмовника, який в майбутньому може стати вашим діловим партнером або клієнтом. 

Візитна картка при грамотному оформленні та правильній розробці макета може бути досить серйозним інструментом при налагодженні ділових контактів і зв'язків. Особливо варто зауважити, що найдовше зберігають візитки, які виготовлені за допомогою додатково післядрукарської обробки, такий як, наприклад , тиснення або покриття УФ- лаком окремих елементів – такі операції надають більш дорогий зовнішній вигляд будь-якому поліграфічному виробу. 

При використанні дорогих дизайнерських картонів або послепечатной обробці замовлення логічно буде замовляти односторонні візитки, але зустрічаються побажання віддрукувати і двосторонні візитки – найчастіше такий формат візиток використовується для рекламних та двомовних візиток (коли наприклад з одного боку український текст, а з іншого англійська).

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: