Друк каталогів

У Києві друковані замовлення на каталоги досить часте явище, оскільки тут найбільш активна ділове середовище, зосередження центральних офісів багатьох вітчизняних і не тільки компаній. Каталоги - це свого роду обличчя компанії, а тому вони повинні бути витримані в корпоративному стилі з продуманим до дрібниць дизайном, який як правило знаходить своє продовження і текстово-ілюстративному наповненні.

Варіантів виконання при виготовленні каталогів - дуже багато, тут допускається і вітається використання таких поліграфічних процесів як: тиснення фольгою, конгревне тиснення, вибірковий УФ-лак, що в поєднанні з матовою ламінацією виглядає дуже яскраво і презентабельно.

Прораховуються каталоги, як і презентації - індивідуально, тому що факторів, що впливають на кінцеву вартість дуже багато. І якщо у випадку з презентаціями це в основному кількість сторінки тиражу, то з каталогами все набагато складніше, починаючи від щільності і якості паперу і закінчуючи після друкарськими процесами, котрі перераховано вище.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: