Бейджі

В основному  бейджі застосовуються при проведенні культурно-масових заходів, виставок і конференцій. Так само дуже часто  бейджі використовуються для ідентифікації співробітників великих компаній і промислових підприємств, будучи інструментом в структурній організації таких об'єктів. Як правило основна інформація, яку містять бейджі містить в собі такі дані як : ім'я та прізвище, плюс назва організації, яку представляє людина. Бейджі так само можуть містити в собі таку інформацію як фотографія, посада носія, логотип компанії.

Бейджі - можуть виконувати роль елементу уніформи або ж ідентифікації людини, яка його носить. Як правило бейджі містять дані, що дозволяють ідентифікувати особу, яка його носить.

Бейджі виконують роль помічників для ідентифікації людей, незнайомих один з одним. В основному бейджі використовуються під час проведення різного роду презентацій,  тренінгів, семінарів і конференцій; комерційних і галузевих виставок і експозицій.

Часто бейджі використовуються у сфері послуг: це дуже частий елемент уніформи співробітників різних підприємств або закладів що представляють сфери рітейлу і послуг (клінінгові, охоронні компанії; супермаркети, транспортні інші підприємства).

Розробляючи бейджі, наш дизайнер в першу чергу націлюється на читаність і впізнаваність, крім того, створюючи бейджі увага приділяється також їх стилю і статусності, якщо того вимагатиме захід, що проводиться вами, у рамках якого використовуватимуться бейджі.

Протягом розмови про проведення конференцій можемо також додати, що створюючи для вас беджі, можна внести в елементи дизайну і відмітні елементи - що дозволить з першого ж погляду відрізнити різні категорії учасників заходу, приміром: преса, персонал, учасник, експерт і так далі.

Кріпляться бейджі за допомогою спеціального затиску на кишеньку або їх можна носити на спеціальному брендованому шнурку. Бейджи співробітників організацій вдало компонуються з пропусками або робочими посвідченнями. Для зручності бейджі можна використати як пропуск приміром у бізнес-центрах, причому як тимчасові бейджі так і бейджі для постійних співробітників. Виготовляють бейджі в основному з пластика або металу.

Пластикові бейджі призначені в основному для довгострокового використання. Виготовляються пластикові бейджі в основному з акрилу або звичайно ж пластика, можуть бути різної форми і товщини. кріпляться пластикові бейджі на магніт, шпильку, затиск або ж носяться на шнурку. Формат в якому виготовляються пластикові бейджі в принципі стандартних розмірів, але при цьому пластикові бейджі можуть мати спеціальне віконце в яке поміщається інформація або ж виїмка в яку клеїться наклейка з інформацією.

Пластикові бейджі можуть використовуватися як елемент уніформи, який призначений для ідентифікації особи і надання базової інформації про людей, які ними користуються.

Замовивши пластикові бейджі ви можете наносити на їх поверхні будь-яку інформацію, яка відповідатиме корпоративному стилю вашої компанії і іншим вимогам, які будуть пред'явлені з вашого боку до такого інструменту як пластикові бейджі.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас  за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции