Тиснення

Тиснення знайоме людству ще з давніх - давніх часів. В основному цей вид маркування товару використовували в сфері гончарства і торгівлі (купці ставили своє тавро після запечатування товару в глечики). Саме завдяки тисненню з'явилося книгодрукування, а в наш час цей вид післядрукарської обробки продукції активно використовується у сфері поліграфії.

Найбільш затребуваними видами цього способу обробки продукції є конгрів та тиснення фольгою.

Використання конгріву дозволяє домагатися об'ємних зображень, які видавлюються із зворотного боку картону, паперу і пластику. Обробка поліграфії методом конгревного тиснення - не тільки додатковий ефект для нанесеного зображення, але й можливість отримання рельєфних малюнків або написів без застосування фарби.

Другий популярний спосіб тиснення - тиснення фольгою. У цьому випадку фольга просто припресовувається до виробу в місцях, де вона стикається з кліше відбитка. Зазвичай для цієї процедури застосовується фольга золотого або срібного кольору з матовим або глянцевим ефектом.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции