Скретч-картки 

Скретч-картки - це картки, які за своїми розмірами як правило порівняти з розміром візитки, але це класика - насправді ви зможете замовити скретч-картки будь-якого розміру в залежності від цілей і потреб.

Основне що відрізняє скретч-картки від інших карт - наявність непрозорого стирається шару, під яким зазвичай розміщена деяка секретна інформація. Друкують такі картки на щільному папері або пластику.

Сама назва карти такого типу отримали від англійського слова «scratch» , тобто «Дряпати» - що і виправдовує назву. При друку на скретч-картки наносять секретну інформацію, яку не повинно бути видно, а після цього зверху покривають захисним шаром, внаслідок чого нанесена інформація прихована від вільного доступу і щоб з нею ознайомитися - необхідно стерти захисне покриття.

На сьогоднішній день скретч-картки стали популярним інструментом для використання в різного роду лотереях, презентаціях, акціях по просуванню будь-яких товарів і послуг.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции