Бірки

Бірки використовуються для різних цілей: як цінники в магазинах одягу, для маркування багажу в багажних відділеннях вокзалів і аеропортів, просто бирки для маркування товарів і т.д.

Бірки для магазинів одягу краще друкувати на пластику або дизайнерському картоні, при цьому в такому ярлику пробивається отвір за допомогою якого бирки кріплять на продаване виріб.

Бірки для маркування багажу покликані прискорити пасажиропотік допомогою оперативного обслуговування користувачів камер зберігання. Довговічна бирка для камери зберігання виготовляється найчастіше з пластика або металу. Використовують їх так само і для поставок товарів в супермаркети, маркуючи товар для зручності роботи провайзеров. Так само ці вироби використовуються і сфері продажів ювелірних виробів і біжутерії, в спеціалізованих магазинах і салонах де продається дана продукція.

Навісні бирки як правило виготовляють з пластику, паперу або картону. Ціна розраховується індивідуально і залежить від таких основних параметрів як розмір, матеріал виготовлення і колір бирки.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции