Флаєри

Флаєри - це ті ж листівки, що мають невеликий формат і містять рекламну інформацію. Назва флаеров походить від англійського слова флай (fly) - літати. По суті флаєра - це літаючі  листівки. Популярність флаерів обумовлюється декількома чинниками:

- відносно недорогий вид рекламної продукції

- велика цільова аудиторія

- можливість розміщення як тексту, так і фотографічних зображень

- можливість поєднання з іншими рекламними продуктами

Частіше всього флаєри використовуються в кінотеатрах, ресторанах і інших розважальних установах. Дуже часто флаєри в Києві можна побачити на виставках. Там вони роздаються відвідувачам для анонсування якого-небудь продукту.

Нині флаєри дуже популярні, оскільки є одними з найефективніших видів рекламної друкарської продукції. Вони можуть використовуватися як в одиничному екземплярі, так і великими накладами. Флаєри можуть відноситися до ділової поліграфії і бути практично витворами мистецтва. У таких випадках для виготовлення використовується шовкотрафаретний друк. Тут же можна використати друк сріблом, золотом, тиснення фольгою, конгрев, об'ємний друк.

Виготовлення ексклюзивних флаєрів можливо на дизайнерському папері. В даному випадку флаєри можуть служити як персональні запрошувальні або листівки. В якості рекламних носіїв флаєра виготовляються як правило великими накладами - від 1000 шт. і більше. Особливо зручна роздача флаєрів при проведенні різноманітних акцій.

Для виготовлення флаєрів великими накладами використовується офсетний друк. Для невеликого накладу  підійде цифровий друк, особливо якщо замовлення термінове. Офсетний і цифровий друк дозволяє надрукувати флаєри як в кольоровому варіанті, так і в чорно-білому. Найпоширеніший формат флаєра 99х210 мм Але розміри за бажанням замовника можуть бути будь-якими. Особливу увагу треба приділити дизайну. Флаєри Київ мають бути оформлені так, щоб клієнтові неодмінно захотілося ознайомитися  інформацією. Особливо цікаво, коли дизайн флаєра виконаний яскраво і нестандартно.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции