Паперові прапорці

Паперові прапорці найчастіше використовуються як рекламно-роздавальних матеріалів. Крім цього їх також можна застосовувати для декорації приміщень, наприклад, під час проведення яких разових заходів. Професійно розроблений дизайн прапорця на відміну від рекламних листівок посприяє його використання як елемента дизайну, таким чином з інформацією на прапорці ознайомляться навіть ті, хто не брав участі в рекламній акції.

У радянський час паперові прапорці масово використовувалися під час першотравневих демонстрацій, тому для людей старшого покоління такий рекламний матеріал, стилізований під ті часи буде свого роду привітом з дитинства.

Місця і можливості для проведення рекламних компаній в яких використовуватимуться паперові прапорці досить широкі: виставкові та святкові заходи, входи / виходи з метро або торгових центрів - скрізь де є великий потік людей.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции