Картонна упаковка

Першим що справляє враження на клієнтів - це упаковка товару, а тому вона повинні виглядати акуратно і естетично, особливо, якщо це стосується великогабаритних товарів. Картонна упаковка (коробки) - поєднує в собі і надійність і естетику.

У той же час така картонна упаковка разом з міцністю поєднує в собі і таку зручність як легкість. У складеному вигляді така, нехай навіть сама об'ємна упаковка буде компактною і зручною. Напевно, тому коробки в якості упаковки використовуються у великих кількостях.

Картонна упаковка досить популярна в різних сферах життя - починаючи від подарункової упаковки і закінчуючи продуктами харчування. Найбільш популярні її види - це пакети і коробки. Картонна упаковка застосовна як для упаковки подарунків, так і для упаковки... піци наприклад . Широко застосовна Картонна упаковка і у сфері ділової поліграфії.

Паперова упаковка візуально сприймається набагато симпатичніше поліетиленовою в один і той же час, будучи хорошим носієм інформації. Розрізняють декілька видів такого типу упаковки - перший з яких - обгортки, обгортки в основному використовують для упаковки різного роду їстівних радощів життя.

Другим видом є різної форми конверти, це дуже часто, скажімо так паперова упаковка для ділової кореспонденції. Ще один вид упаковки, яку також можна віднести до ділової сфери - паперові пакети.

Найпопулярніша область використання цього виду упаковки в сфері ділової поліграфії - упаковка корпоративних подарунків та іміджеві паперові пакети з логотипом. Якщо людину зустрічають по одягу - то подарунок по упаковці.

У світовій практиці реклами широко застосовується роздача паперових пакетів з логотипом компанії під час різних виставок і презентацій. Паперова упаковка поряд з більш позитивним сприйняттям має ще й плюс в частині екології - такий як можливість її вторинної переробки.

Кілька способів, якими обробляється картонна упаковка після друку:

Ламінація - нанесення на поверхню спеціальної плівки служить більш довговічного життя упаковки.

Часткове покриття упаковки, наприклад логотипу, ультра-фіолетовим лаком з метою виділення цього елемента.

Люверси - якщо ви замовляєте паперові пакети, люверс якраз те що треба для довгої служби пакета з шнурувати ручками.

Флокування - це покриття поверхні спеціальним клеєм і нанесення поверх нього ворсу, т.ч. створюється враження вовни, хутра і т.д.

За допомогою тиснення на поверхні створюються фактурні фрагменти.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции