Друк на кепках 

Кепки (бейсболки  - це головний убір № 1 у всьому світі, а тому рекламісти та маркетологи вже давно використовують кепки з логотипом в якості реклами. Крім цього кепки з логотипом використовуються як елемент корпоративного стилю в багатьох компаніях і корпораціях.

Кепки з логотипом також можуть виконувати функцію носія корпоративного духу, ідей і цінностей компанії - такий головний убір можна подарувати як сувенір клієнтам, партнерам, співробітникам фірми. Не факт, звичайно що саме вони його будуть потім носити щодня, але те що будуть - безсумнівно.

Лаконічні зображення на бейсболках виглядають дуже статусно і привабливо, формуючи імідж як організації, символіка якій зображена на кепці, так і людині який цю кепку носить.

Друк на кепках - дуже популярний інструмент формування корпоративного стилю компанії. Крім того такий головний убір буде ще й рекламою компанії в суспільстві - красивий, стильний логотип завжди зверне на себе увагу, а любителі кепок цей головний убір носять 6-7 місяців на рік. Так що підтримуючи стиль компанії, ваші співробітники будуть її постійно рекламувати і за її межами.

Друк на кепках також сприяє популяризації різних цивільних і громадських організацій, представники яких носять на собі ці головні убори. Також кепки використовуються і як формування особистого бренду - нестандартний малюнок допомагає виділитися на загальному тлі, або підкреслити власний стиль і особисто створюваний собі імідж.

 

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции  Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: