Посвідчення

Посвідчення - це документ, що підтверджує особу людини, а також визначальний його статус. Вони можуть надавати людині певні права і пільги. Посвідчення можуть бути декількох видів: пропуски, кірочки, бейджі. Вони можуть бути стандартними і можуть бути виготовлені по індивідуальному замовленню. Посвідчення використовуються в різних сферах вже дуже давно.

Раніше вони виготовлялися на картоні, після чого наклеювалася фотографія співробітника, ставилися друк і підписи. Звичайно ж, таке посвідчення служило недовго, так картон зношувався, написи стиралися. Та й підробити подібний документ було дуже легко. Ми займаємося виготовленням посвідчень і перепусток в Києві. Матеріали для таких документів можуть бути різними – жорсткими, виконаними з картону.

Для того, щоб посвідчення мало більш презентабельний вигляд, обкладинка робиться м'якою. Також посвідчення і перепустки в Києві можуть виконуватися за допомогою цифрового друку. Для більшої зносостійкості такі документи потім ламінуються. Можливе виготовлення посвідчень і перепусток також із пластику.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции