Цифровий друк

Першим офісним устаткуванням вважається друкарська машинка, яка була винайдена в 1867 році. Відомо, що 1948 року в Америці з'явилася альтернативна технологія електростатичного друку, за допомогою якого на папір наносився порошок, чутливий до дії електрики. Вважається, що саме ця методика започаткувала ксерокопіювання, а потім вже друк різних плакатів і постерів.

Сьогодні цифрове устаткування використовується для цифрового друку. Під цифровим друком мають на увазі тиражування невеликої кількості копій – від одного до тисячі екземплярів. Цифровий друк ще називають оперативним, оскільки процес друкування займає набагато менше часу, ніж інші види друку. Ще під цифровим друком часто мають на увазі лазерну і широкоформатну, оскільки вони теж виводяться на друк відразу з комп'ютера. Відмітними характеристиками такого виду друку є:

- можливість управління друком за допомогою комп'ютера

-корекція кольорів безпосередньо в процесі друку

-строки виготовлення (як правило, замовлення виконується впродовж робочого дня або за пару годин)

- можливість виготовлення листівок, що персоналізуються, запрошувальних, дипломів

Коли ми говоримо про офсет, то наклад замовлення безпосередньо залежить від накладу і від кількості друкованих кольорів. У цифровому друці кольоровість не впливає на ціну і вартість одного екземпляра практично не залежить від накладу. На підготовку до друку витрачаються лічені хвилини, оскільки усі процеси автоматизовані. Ще кілька років тому офсетний друк вважався набагато якісніше за цифрову. Але новітні технології друкарських цифрових машин видають зображення фотографічної якості. Але, як і скрізь, є і свої мінуси:

- погано друкується суцільна темна заливка - плашка

- обмежений розмір паперу (частіше це формат SR А3+)

- обмежена щільність паперу

- фарба на папір може лягти нерівно

Що стосується якості зображення і швидкості виготовлення невеликих накладів – цифровий друк є кращим рішенням на сьогодні!

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам по тел.:  044 288-26-15 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции